شهریور /06 /1398

ایجاد محیط اداری مدرن و زیبا با پارتیشن فریم لس

ویژگی‌های پارتیشن فریم لس
پارتیشن فریم لس فقط از یک جداره شیشه که بطور معمول ده میلی‌متر ضخامت داشته و کاملا نشکن است، ساخته ‌می‌شود. همین خاصیت باعث می‌شود تا به راحتی نور را از خود عبور داده و فضای دلنشینی برای محیط اداری را ایجاد کند.
در پارتیشن فریم لس هیچ نوع فریمی ‌‌دور شیشه‌ها وجود ندارد و معمولا با پروفیل به سقف و کف متصل می‌شوند که باعث ایجاد یک دید باز و وسیع در محیط اداری می‌شود.
این نوع پارتیشن را می‌توان به استفاده از سندبلاست، CNC و استیکر مات کرده و به حریم خصوصی آن افزود. برای ایجاد عایق صدا نیز می‌توان مابین شیشه‌های این نوع پارتیشن را، با نوار‌های عایق که قابل رویت نیستند پوشش داده و تا حد قابل توجهی میزان عبور صدا را کاهش دهند.
پارتیشن‌های فریم لس نیز نوع متحرک دارند و شما می‌توانید در صورت نیاز از این نوع پارتیشن نیز استفاده کنید که به جذابیت محیط اداری و کاری تان می‌افزاید.
برای داشتن یک محیط اداری بسیار مدرن با فضایی کاملا روشن و دلنواز، پارتیشن فریم لس می‌تواند بهترین گزینه باشد. با اجرای معماری داخلی بر پایه پارتیشن فریم لس می‌توانید طیف گسترده‌ای از رنگ‌های متنوع را برای شیشه‌ها به کار برده و فضای دلخواهتان را بسازید.

همه ما به اهمیت دفتر کاری زیبا واقف هستیم، همیشه اولین حسی که به مشتری، هنگام حضور در دفتر کاری تان دست می‌‌دهد نشات گرفته از شکل و طراحی دفترتان است. امروزه ایجاد محیط اداری مدرن و زیبا، یکی از دغدغه‌های اولیه مدیران شرکت‌ها و صاحبان مشاغل به شمار می‌رود.

در دهه‌های اخیر استفاده از پارتیشن‌ها برای تفکیک فضاهای اداری رواج بسیاری یافته است، بدلیل اینکه معماری داخلی بر پایه پارتیشن‌ها مزایای بسیاری از جمله افزایش بهره‌وری از فضا، هدایت نور طبیعی در محیط و همچنین کاهش هزینه‌ها را در بر دارد. یکی از انواع بسیار مدرن و زیبای پارتیشن‌ها که از شیشه ساخته می‌شود، پارتیشن فریم لس است. 

تماس با ما

 • آدرس کارخانه:
  خاوران - شهرک صنعتی خاوران - سایت درودگران - بلوط 7 - پلاک 522
  آدرس دفتر مرکزی:
  تهران - میدان هروی - خیابان وفامنش - خیابان آزادی - پلاک 46 - طبقه 4 - واحد 7
 • روابط عمومی:
  22972918 | 22971604 | 22985461
 • پست الکترونیک:
  Contact@DikaAsia.Com
 • دور نگار: 22985461 (داخلی0)
 • فارسی

خبرنامه

با عضویت در خبر نامه ایمیلی از جدید اتفاقات و خدمات و محصولات با خبر شوید

لطفا صبر کنید
دیکا همیشه کنار شماست
02122985461 | 02122971604