شهریور /06 /1398

با پارتیشن فریم لس شیشه ای نگران کوچک شدن فضا پس از پارتیشن بندی نباشید!

با استفاده از پارتیشن فریم لس شیشه ای دفاتر اداری کوچک می‌توانند فضای محدود خود را بهینه‌سازی کنند. نه تنها پارتیشن فریم لس فضا را بازتر می‌کند و باعث ایجاد توهم فضای بیشتر می‌شود، بلکه با استفاده از نور طبیعی روز، نور و انرژی بیشتری نیز به فضا انتقال می‌دهد. پارتیشن‌های شیشه‌ای نور محیط را به حداکثر می‌رسانند و به آن کمک می‌کنند تا در کل فضا جریان داشته باشد، که این ویژگی می‌تواند برای دفاتر کوچکی که گاهی اوقات کمی کسل کننده و محصور هستند مفید باشد.
در ضمن نباید تحرک، فشردگی و امکان تنظیم مجدد پارتیشن را دست کم گرفت. علاوه بر این، اگر بعد از گذشت مدتی احساس کردید که پارتیشن فریم لس شیشه ای در مکانی غیر ضروری قرار دارد، می‌توان آن را به طور کامل برداشته و در مکان جدید در اندازه و ابعاد دلخواه نصب کنید و تغییراتی را در دکوراسیون دفتر کاری تان ایجاد کنید.
همانطور که مشاهده کردید، پارتیشن فریم لس شیشه ای، بهترین گزینه برای تفکیک فضا در دفاتر کاری کوچک است. به طوری که دیگر نیاز نیست نگران کوچک‌تر شدن فضا باشید.

اگر مایل به تعمیرات اساسی در دفتر کار کوچک تان هستید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید ما راه حل مناسبی برای شما داریم. برای فضاهای اداری کوچک، طراحی بسته، فضای کف را بیشتر کاهش می‌دهد و باعث می شود از آنچه که هست کوچکتر به نظر برسد. چرا وقتی می‌توانید فضا را با شیشه تقسیم کنید تا یک فضای باز و جادار ایجاد شود، اتاق‌های اضافی پرهزینه ایجاد می‌کنید؟

فریم‌های نجاری، دیوارسازی و رنگ کردن نه تنها گران هستند، بلکه ساخت اتاق باعث می‌شود فضا کوچک تر شود و از نور طبیعی بهره‌وری کافی انجام نگیرد. پارتیشن فریم لس شیشه ای هیچ کدام از این مشکلات را ندارد.تماس با ما

 • آدرس کارخانه:
  خاوران - شهرک صنعتی خاوران - سایت درودگران - بلوط 7 - پلاک 522
  آدرس دفتر مرکزی:
  تهران - میدان هروی - خیابان وفامنش - خیابان آزادی - پلاک 46 - طبقه 4 - واحد 7
 • روابط عمومی:
  22972918 | 22971604 | 22985461
 • پست الکترونیک:
  Contact@DikaAsia.Com
 • دور نگار: 22985461 (داخلی0)
 • فارسی

خبرنامه

با عضویت در خبر نامه ایمیلی از جدید اتفاقات و خدمات و محصولات با خبر شوید

لطفا صبر کنید
دیکا همیشه کنار شماست
02122985461 | 02122971604