مهر /07 /1398

برای پارتیشن بندی اداری خود از کدام نوع از پارتیشن ها استفاده کنیم ؟

پارتیشن‌ها‌‌ی چوبی و شیشه‌ای و آلومینیومی که نوع بسیار پرطرفدار پارتیشن‌ها‌‌ی اداری هستند، در دو نوع تولید و عرضه می‌‌‌شوند، پارتیشن دوجداره و پارتیشن تک جداره.
پارتیشن‌ها‌‌ی تک جداره که نوع بسیار ارزان از پارتیشن‌ها‌‌ محسوب می‌‌‌شود می‌‌‌توانند با پارتیشن‌ها‌‌ی دو‌جداره ترکیب شوند یا در فضای دفترتان از هر دو در مکان‌هایی که مورد نیاز است استفاده کنید.
بزرگترین مزیت پارتیشن‌ها‌‌ی دو‌جداره، کاهش انتقال صدا و ایجاد حریم خصوصی کاملا امن است که این پارتیشن‌ها‌‌ را برای استفاده در اتاق جلسات بسیار کاربردی می‌‌‌کند.
پارتیشن‌ها‌‌ی دو‌جداره را می‌‌‌توان با مواد اولیه مختلفی ساخت. اگر پارتیشن دو‌جداره با ورقه‌ها‌‌ی آلومینیومی یا ام دی اف ساخته شوند، می‌‌‌توان روی آن‌ها شیشه دو‌جداره یا تک جداره نصب کرد که با توجه به محل استفاده پارتیشن متغییر هستند.
پارتیشن دو‌جداره شیشه‌ای که از دو صفحه شیشه‌ای مقاوم ساخته می‌‌‌شوند، مدرن‌ترین نوع پارتیشن‌ها‌‌ی دو‌جداره هستند.
از مزایای پارتیشن دو‌جداره، علاوه بر عایق بود در برابر صوت می‌‌‌توان به امکان عبور تجهیزات و کابل‌ها‌‌ی برق از میان دو‌جداره آن‌ها اشاره کرد. البته این امکان برای پارتیشن‌ها‌‌ی شیشه ای فریم‌لس قابل پیاده سازی نیست.
پارتیشن‌ها‌‌ی دو‌جداره ام دی اف را می‌‌‌توان طوری طراحی کرد که از فضای بین پنل‌ها‌‌ به عنوان کمد استفاده شود.
پارتیشن‌ها‌‌ی دو‌جداره آلومینیومی و ام دی اف این امکان را فراهم می‌‌‌کنند که روی آن‌ها پرده زده شود. پرده‌ها‌‌ی کرکره‌ای می‌‌‌توانند فضای دفتر شما را شیک‌تر کرده و حریم خصوصی را نیز امن‌تر کنند.
هر چند که پارتیشن‌ها‌‌ی دو‌جداره امن‌تر و مقاوم‌تر از پارتیشن‌ها‌‌ی تک جداره هستند، ولی باید توجه داشته باشید که این پارتیشن‌ها‌‌ هزینه نصب و طراحی بالاتری دارند. البته شما می‌‌‌توانید در دفتر کاری خود برای مدیریت هزینه‌ها‌‌ی طراحی و اجرای پارتیشن، در بخش‌ها‌‌ی مهم و اتاق جلسات از پارتیشن دو‌جداره و در دیگر بخش‌ها‌‌ از پارتیشن تک جداره استفاده کنید.

شما می‌‌‌توانید در دفتر کاری خود برای مدیریت هزینه‌ها‌‌ی طراحی و اجرای پارتیشن و پارتیشن بندی اداری خود در بخش‌ها‌‌ی مهم و اتاق جلسات از پارتیشن دو‌جداره و در دیگر بخش‌ها‌‌ از پارتیشن تک جداره استفاده کنید.تماس با ما

 • آدرس کارخانه:
  خاوران - شهرک صنعتی خاوران - سایت درودگران - بلوط 7 - پلاک 522
  آدرس دفتر مرکزی:
  تهران - میدان هروی - خیابان وفامنش - خیابان آزادی - پلاک 46 - طبقه 4 - واحد 7
 • روابط عمومی:
  22972918 | 22971604 | 22985461
 • پست الکترونیک:
  Contact@DikaAsia.Com
 • دور نگار: 22985461 (داخلی0)
 • فارسی

خبرنامه

با عضویت در خبر نامه ایمیلی از جدید اتفاقات و خدمات و محصولات با خبر شوید

لطفا صبر کنید
دیکا همیشه کنار شماست
02122985461 | 02122971604