مهر /07 /1398

جداسازی موقت فضاهای اداری با پارتیشن اداری مدرن

برخی از شرکت‌ها طراحی داخلی باز و بدون دیوار را ترجیح ‌می‌دهند. برخی دیگر برای بهره‌وری بهتر دیوارهای سنتی را ترجیح ‌می‌دهند. نکته مشترک آنها، استفاده از فضای اداری با حداکثر بهره‌وری است و شرکت‌ها اکنون مجبورند روش‌های جدیدی را برای ایجاد فضای بیشتر در محل کار خود در نظر بگیرند. ‌پارتیشن اداری مدرن به عنوان مرز برای محل کار کارمندان استفاده ‌می‌شود.

در اینجا به چند مورد از مزایای استفاده از پارتیشن‌ها برای جداسازی موقت فضاهای اداری اشاره می‌کنیم.


مزایای استفاده از پارتیشن‌ اداری مدرن

1) نصب ساده
نصب ‌پارتیشن اداری مدرن بسیار ساده و سریع انجام می‌گیرد. حتی برای پارتیشن‌های متحرک نیازی به ابزار و تجهیزات خاصی ندارید. تمام کاری که باید انجام دهید این است که بسته را باز کرده و از آن استفاده کنید.

2) قابل استفاده مجدد
اگر دفتر شما بر روی یک مفهوم پویا کار می‌کند که در آن طراحی داخلی بطور مداوم باید تغییر کند، ‌پارتیشن اداری مدرن متحرک می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

3) چند کاره
از پارتیشن‌های متحرک ‌می‌توان برای ایجاد ایستگاه‌های کاری جدید، بخش‌های خاص، پوشش فضاهای خصوصی (آبدارخانه و توالت)، ایجاد مکان‌های ملاقات فوری یا مخفی کردن تجهیزات استفاده کرد. پارتیشن‌ اداری مدرن از مواد با دوام ساخته شده‌ و ‌می‌تواند از تجهیزات اداری، تخته سفید و غیره پشتیبانی کند.

4) حریم خصوصی و عایق صدا
در یک محیط شلوغ اداری، آرامش و حفظ حریم خصوصی از ملاحظات اساسی برای ارتقاء بهره‌وری است. پارتیشن اداری مدرن دارای خاصیت جذب صدا برای جلوگیری از سر و صدا و همچنین ایجاد آرامش کامل برای کارکنان هستند.

5) قابلیت طراحی در هر اندازه و شکل
این سیستم‌های همه کاره و قابل ارتقاء، در طول و عرض و ارتفاع مختلف متناسب با هرگونه تنظیمات اداری ارائه ‌می‌شوند. برای ایجاد تقارن و توازن، پارتیشن‌ اداری مدرن ‌می‌تواند منحنی باشد یا در یک خط مستقیم تنظیم شود.

پارتیشن‌ اداری مدرن از مواد با دوام ساخته شده‌ و ‌می‌تواند از تجهیزات اداری، تخته سفید و غیره پشتیبانی کند. پارتیشن اداری مدرن دارای خاصیت جذب صدا برای جلوگیری از سر و صدا و همچنین ایجاد آرامش کامل برای کارکنان هستند.تماس با ما

 • آدرس کارخانه:
  خاوران - شهرک صنعتی خاوران - سایت درودگران - بلوط 7 - پلاک 522
  آدرس دفتر مرکزی:
  تهران - میدان هروی - خیابان وفامنش - خیابان آزادی - پلاک 46 - طبقه 4 - واحد 7
 • روابط عمومی:
  22972918 | 22971604 | 22985461
 • پست الکترونیک:
  Contact@DikaAsia.Com
 • دور نگار: 22985461 (داخلی0)
 • فارسی

خبرنامه

با عضویت در خبر نامه ایمیلی از جدید اتفاقات و خدمات و محصولات با خبر شوید

لطفا صبر کنید
دیکا همیشه کنار شماست
02122985461 | 02122971604