آبان /08 /1398

دکوراسیون جدید اداری

افراد بسته به سلیقه خود اقدام به انتخاب سبک خاصی برای دکوراسیون اداری خود می‌کنند. بسیاری ترجیح می‌دهند دکوراسیون جدید اداری داشته باشند و در نتیجه سبک مدرن را برمی‌گزینند. در ادامه قرار است همه چیز را در مورد این سبک بیان کنیم تا کار شما در هنگام اجرای دکوراسیون جدید اداری راحت‌تر باشد.

اولین مورد در دکوراسیون مدرن انتخاب رنگ است. بسیاری از دوست‌داران این سبک رنگ سفید و ترکیب آن با مشکی را برای دکوراسیون خود می‌پسندند. رنگ سفید به علت سادگی و رنگ مشکی برای از بین بردن یکنواختی به کار می‌رود. هرچند این دو رنگ تنها گزینه‌های موجود نیستند.

استفاده از متریالی همچون فلز در سبک مدرن از محبوبیت بالایی برخوردار است. شما می‌توانید مبل‌هایی با دسته فلزی برای محل کارتان انتخاب کنید تا به مدرن بودن هرچه بیشتر آن کمکی کرده باشید. علاوه بر این متریال، استفاده از ساختار و الگوهای هندسی اهمیت بسیار زیادی در سبک مدرن دارد. برای این منظور می‌توانید از زیرانداز، آثار هنری، مبلمان، کاغذهای دیواری و سایر چیزهایی که طرح‌های هندسی دارند استفاده کنید. سایر مواردی که می‌توانید در دکوراسیون مدرن به کار گیرید، عبارتند از: لوسترهای خاص با اشکال هندسی، اشیاء با رنگ برجسته، منسوجات انتزاعی و... .

از دیگر مواردی که در دکوراسیون اداری مدرن و حتی هر سبک دیگری از دکوراسیون باید به آن توجه کنید، پنهان کردن سیم‌های وسایل الکترونیکی از روی میزها است؛ در نتیجه به‌هم‌ریختگی و بی‌نظمی خاصی در فضا وجود نخواهد داشت. یکی از جاهایی که این سیم‌ها بسیار به‌چشم می‌آیند، اتاق کنفرانس است.

برای انتخاب بهتر دکوراسیون جدید اداری می‌توانید دکوراسیون‌های شرکت‌های مختلف جهانی را مشاهده نموده و از مواردی که چشمتان را می‌گیرد ایده بگیرید. می‌دانید که این شرکت‌ها امروزه به ندرت از دکوراسیونی به جز دکوراسیون مدرن استفاده می‌کنند و بنابراین محلی مناسب برای ایده گرفتن می‌باشند.

برای انتخاب بهتر دکوراسیون جدید اداری می‌توانید دکوراسیون‌های شرکت‌های مختلف جهانی را مشاهده نموده و از مواردی که چشمتان را می گیرد ایده بگیرید. می‌دانید که این شرکت‌ها امروزه به ندرت از دکوراسیونی به جز دکوراسیون مدرن استفاده می‌کنند و بنابراین محلی مناسب برای ایده گرفتن می‌باشند.تماس با ما

 • آدرس کارخانه:
  خاوران - شهرک صنعتی خاوران - سایت درودگران - بلوط 7 - پلاک 522
  آدرس دفتر مرکزی:
  تهران - میدان هروی - خیابان وفامنش - خیابان آزادی - پلاک 46 - طبقه 4 - واحد 7
 • روابط عمومی:
  22972918 | 22971604 | 22985461
 • پست الکترونیک:
  Contact@DikaAsia.Com
 • دور نگار: 22985461 (داخلی0)
 • فارسی

خبرنامه

با عضویت در خبر نامه ایمیلی از جدید اتفاقات و خدمات و محصولات با خبر شوید

لطفا صبر کنید
دیکا همیشه کنار شماست
02122985461 | 02122971604