آذر /09 /1398

دیزاین اداری

دیزاین اداری بخش مهمی از برنامه‌ریزی‌های هر مدیر موفق به حساب می‌آید. بسیاری از افراد این کار را به متخصصان این حرفه می‌سپارند؛ اما در مقابل افراد وجود دارند که به علت سخت‌پسندی و یا بودجه محدود، شخصا این کار را انجام می‌دهند. در ادامه چند ایده برای دیزاین اداری بیان می‌کنیم.
اداره‌ای شبیه به خانه
در این نوع از دیزاین، اداره طوری به نظر می‌رسد که انگار یک خانه و یا یک کافه است. چنین دیزاینی منجر به راحتی کارمندان و از بین بردن احساس استرس در آن‌ها خواهد شد.
طراحی بر طبق نوع فعالیت
این مدل از دیزاین اداری که به شدت پرطرفدار شده است به این صورت می‌باشد که هر اداره با در نظر گرفتن نوع فعالیتی که انجام می‌‌دهد، طراحی خود را انجام می‌دهد. برای مثال یک شرکت که در زمینه پروتز پزشکی فعالیت می‌کند با به‌کارگیری خطوط خمیده و منحنی حرکت کردن را تشویق می‌کند؛ همانطور که عملکرد محصولات این شرکت نیز تشویق کننده حرکت هستند.
همچنین یک شرکت داروسازی با هدف نشان دادن سلامت و نیروی زندگی، اقدام به استفاده از آب و نور فراوان در طرح لابی نموده است. در این محیط گیاهان به راحتی قادر به رشد خواهند بود. در طراحی داخلی این شرکت از کاراکترهای انسان، زمین و درخت استفاده شده است و آثار هنری بزرگ چوبی نیز مزین این فضا هستند. از بخشی از این آثار چوبی می‌توان به عنوان نیمکت استفاده کرد.
اتاق‌های کوچک برای همکاران مرتبط
از دیگر طراحی‌هایی که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است، استفاده از چندین اتاق کوچک می‌باشد که به همکاران هر پروژه امکان گفتگو و همفکری خصوصی را می‌دهد.
ترکیبی از فضای قدیمی و جدید
ترکیب فضای صنعتی قدیمی و تکنولوژی جدید نیز ایده‌ای جذاب و نو است که کمتر مورد استفاده قرار گرفته است. برای ایجاد چنین طراحی‌ای می‌توان از عناصر مدرن، سبک طراحی کلی صنعتی و همچنین عناصر نوستالژیک و قدیمی استفاده نمود.دیزاین اداری بخش مهمی از برنامه‌ریزی‌های هر مدیر موفق به حساب می‌آید. بسیاری از افراد این کار را به متخصصان این حرفه می‌سپارند؛ اما در مقابل افراد وجود دارند که به علت سخت‌پسندی و یا بودجه محدود، شخصا این کار را انجام می‌دهند. در ادامه چند ایده برای دیزاین اداری معرفی میکنیم.

تماس با ما

 • آدرس کارخانه:
  خاوران - شهرک صنعتی خاوران - سایت درودگران - بلوط 7 - پلاک 522
  آدرس دفتر مرکزی:
  تهران - میدان هروی - خیابان وفامنش - خیابان آزادی - پلاک 46 - طبقه 4 - واحد 7
 • روابط عمومی:
  22972918 | 22971604 | 22985461
 • پست الکترونیک:
  Contact@DikaAsia.Com
 • دور نگار: 22985461 (داخلی0)
 • فارسی

خبرنامه

با عضویت در خبر نامه ایمیلی از جدید اتفاقات و خدمات و محصولات با خبر شوید

لطفا صبر کنید
دیکا همیشه کنار شماست
02122985461 | 02122971604