آذر /09 /1398

طراحی داخلی اداری

طراحی داخلی اداری به علت تاثیر مستقیمی که روی کارمندان و مشتریان می‌گذارد بسیار حائر اهمیت بوده و نیازمند توجه ویژه می‌باشد. در این مطلب قرار است انواع سبک‌هایی که می‌توانید در طراحی داخلی اداری به کار گیرید را بررسی نماییم تا به شما جهت انتخابی بهتر کمک کنیم.
سبک مدرن:
در این سبک معمولا از رنگهای ساده، المان‌های شیشه و استیل و خطوط صاف استفاده می‌شود. این سبک موجب القای حس تمیزی و نظم به افراد خواهد شد و به خاطر سادگی ذهن بیننده را به هم نمی‌ریزد. از دیگر ویژگی‌های این سبک استفاده از اشکال هندسی و مجسمه‌های انتزاعی است.
سبک مینیمال:
سبک مینیمال حتی از سبک مدرن نیز ساده‌تر بوده و ویژگی‌ اصلی آن سادگی محیط و کاهش وسایل موجود در آن است. معمولا در سبک مینیمال اصلی‌ترین رنگ مورد استفاده رنگ سفید می‌باشد. امروزه بیشتر افراد در طراحی داخلی اداری از سبک مدرن و یا مینیمال استفاده می‌کنند.
سبک دکوراسیون صنعتی:
بیننده این سبک احساس می‌کند کار دکوراسیون فضا هنوز تمام نشده است! در این سبک از آجر، چوب و... استفاده می‌شود که این موارد باعث ایجاد چنین حسی خواهند شد. لازم به ذکر است که سبک دکوراسیون صنعتی بسیار خاص بوده و نظر اکثر افراد را به خود جلب می‌کند.
سبک‌ امروزی :
یکی دیگر از سبک‌های امروزی سبک بسیار راحت و خودمانی است که به فرد این احساس را می‌دهد که در خانه خودش نشسته است. اتفاقا این سبک در محیط‌های کاری خارجی به وفور به چشم می‌خورد و شما نیز بسته به نوع کسب و کارتان می‌توانید از آن بهره گیرید.
نتیجه‌گیری :
هر سبک فضای کلی و رنگ‌های مخصوص به خودش را دارد اما در نهایت این شما هستید که باید در محل کارتان راحت باشید. بنابراین طراحی داخلی اداری باید در وهله اول با نظر کسانی که بیشترین وقتشان را در آنجا می‌گذارنند انجام شود؛ حتی اگر از سبک خاصی نیز پیروی نکند.طراحی داخلی اداری به علت تاثیر مستقیمی که روی کارمندان و مشتریان می‌گذارد بسیار حائر اهمیت بوده و نیازمند توجه ویژه می‌باشد. در این مطلب قرار است انواع سبک‌هایی که می‌توانید در طراحی داخلی اداری به کار گیرید را بررسی نماییم تا به شما جهت انتخابی بهتر کمک کنیم.در ادامه چند ایده برای طراحی داخلی اداری  معرفی میکنیم.

تماس با ما

 • آدرس کارخانه:
  خاوران - شهرک صنعتی خاوران - سایت درودگران - بلوط 7 - پلاک 522
  آدرس دفتر مرکزی:
  تهران - میدان هروی - خیابان وفامنش - خیابان آزادی - پلاک 46 - طبقه 4 - واحد 7
 • روابط عمومی:
  22972918 | 22971604 | 22985461
 • پست الکترونیک:
  Contact@DikaAsia.Com
 • دور نگار: 22985461 (داخلی0)
 • فارسی

خبرنامه

با عضویت در خبر نامه ایمیلی از جدید اتفاقات و خدمات و محصولات با خبر شوید

لطفا صبر کنید
دیکا همیشه کنار شماست
02122985461 | 02122971604