مهر /07 /1398

محیط کاری دلخواه شما با انواع پارتیشن

اگر فقط یک فضای باز برای شرکتتان اجاره کرده‌اید، پس چگونه می‌توانید در عین حفظ حریم خصوصی یک فضای همکاری صمیمی را فراهم کنید؟ خوب، شما می‌توانید روی پارتیشن‌های اداری سرمایه گذاری کنید.
ما در ادامه توضیح مختصری درباره انواع پارتیشن‌های اداری می‌دهیم و انتخاب با شماست که کدام یک برای دفتر کاری شما می‌تواند مناسب باشد.


پارتیشن‌های چوبی یا ام دی اف

پارتیشن‌های چوبی فقط به چوب جامد محدود نمی‌شوند و می‌توانند با لعاب ترکیب شوند تا جلوه‌ای درخشان به اتاق بدهند. این پارتیشن‌ها برای ایجاد محیط‌های مقاوم در برابر صدا بسیار عالی هستند، آن‌ها در حالت عادی قادر به مقاومت در برابر صدا تا حداکثر 25 دسی بل هستند، و اگر دارای لعاب باشند این مقاومت به 40 دسی بل نیز می‌رسند. پارتیشن‌های چوبی می‌توانند به راحتی بسوزند، اما آن‌هایی که با شیشه یک جداره یا دو جداره ساخته می‌شوند تا حدود زیادی در مقابل آتش سوزی مقاومند.


پارتیشن‌های آلومینیومی

پارتیشن‌های آلومینیومی یکی از با دوام‌ترین سیستم‌های پارتیشن بندی موجود هستند، اگرچه به هنگام نصب، تخریب و جابجایی در صورت لزوم، انعطاف پذیری بالایی ندارند.‌اما برای حفظ حریم شخصی با قابلیت نصب انواع پرده روی آن‌ها، سبک‌های مختلفی را ارایه می‌دهند.

سیستم‌های پارتیشن بندی آلومینیوم، امکان کاهش صدا تا 52 دسی بل را دارند، و همچنین مقاومت بسیار بهتری نسبت به چوب در برابر آتش از خود نشان می‌دهند.


پارتیشن‌های شیشه‌ای

پارتیشن‌های شیشه‌ای بهترین انتخاب برای دفاتر مدرن هستند. امروزه دفاتر و ساختمان‌های شرکتی، ترجیح می‌دهند در طراحی فضای کاری آن‌ها از شیشه بیشتر استفاده شود.
بسیاری از شرکت‌ها آرم یا رنگ‌های کلیدی خود را بر روی پارتیشن‌های شیشه‌ای خود کار می‌کنند، تا با طراحی دفتر خود پیوند برقرار کنند.

یکی از مزایای عالی پارتیشن‌های شیشه ای، توانایی آنها در استفاده بیشتر از نور طبیعی است. پارتیشن شیشه‌ای می‌توانید فضای کاری خود را به مکانی روشن‌تر و پرانرژی‌تر تبدیل کنید.
پارتیشن‌های شیشه‌ای می‌توانند حداکثر 120 دقیقه در مقابل شعله‌های آتش مقاومت کنند.

پارتیشن شیشه ای یکی از انواع پارتیشن اداری، بهترین انتخاب برای دفاتر مدرن هستند. امروزه دفاتر و ساختمان‌های شرکتی، ترجیح می‌دهند در طراحی فضای کاری آن‌ها از شیشه بیشتر استفاده شود. بسیاری از شرکت‌ها آرم یا رنگ‌های کلیدی خود را بر روی پارتیشن های شیشه ای خود کار می‌کنند، تا با طراحی دفتر خود پیوند برقرار کنند.تماس با ما

 • آدرس کارخانه:
  خاوران - شهرک صنعتی خاوران - سایت درودگران - بلوط 7 - پلاک 522
  آدرس دفتر مرکزی:
  تهران - میدان هروی - خیابان وفامنش - خیابان آزادی - پلاک 46 - طبقه 4 - واحد 7
 • روابط عمومی:
  22972918 | 22971604 | 22985461
 • پست الکترونیک:
  Contact@DikaAsia.Com
 • دور نگار: 22985461 (داخلی0)
 • فارسی

خبرنامه

با عضویت در خبر نامه ایمیلی از جدید اتفاقات و خدمات و محصولات با خبر شوید

لطفا صبر کنید
دیکا همیشه کنار شماست
02122985461 | 02122971604