شهریور /06 /1398

پارتیشن اداری راه حلی برای آماده سازی دفتر کار کوچک

ایجاد فضای ذخیره سازی اضافی در دفتر کار کوچک
پارتیشن اداری می‌تواند فضای کار اضافی برای کارمندان که در داخل آنها می‌نشینند، ایجاد کند و از دیوارهای پارتیشن می‌توان به عنوان قفسه استفاده کرد.

دفتر کار کوچک و زیبا
پارتیشن‌های اداری طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی دارند که می‌توان لوگوی شرکت را روی آن‌ها حک کرد و یا طرح های مختلف روی آنها اجرا کرد به این صورت کوچکی فضای کاری به چشم نخواهد آمد. همچنین پارتیشن با عبور مقدار زیادی نور طبیعی از خود، می‌تواند زیبایی محیط را دو چندان کند.

افزایش بهره‌وری از فضای دفتر کار کوچک
پارتیشن اداری با جریان دادن نور طبیعی باعث بزرگ دیده شدن فضا خواهد شد. همچنین نور طبیعی باعث افزایش بهره‌وری و شادابی کارمندان می‌شود.

قابلیت جابجایی
مهمترین مزیت پارتیشن اداری امکان حذف و تنظیم مجدد آنها در صورت نیاز است. این ویژگی در صورتی اهمیت بیش‌تری خواهد داشت که محل کار شما، به مرور زمان نیاز به تغییر داشته باشد یا گسترش یابد.

حریم خصوصی در عین صمیمیت
در یک فضای اداری مدرن این احتمال وجود دارد که هر از گاهی کارمندان نیاز داشته باشند که با یکدیگر و دیگران همکاری و کار کنند و در صورت نیاز، حریم خصوصی خود را داشته باشند. پارتیشن اداری بطور کامل این نیاز را با کمترین هزینه پوشش می‌دهد.

مقرون به صرفه و بادوام
هر نوع پارتیشن اداری را انتخاب کنید، از ساخت دیوارهای آجری دائمی ارزان‌تر است. همچنین، پارتیشن‌ها می‌توانند در قبوض ماهانه شما نیز باعث پس‌انداز شوند، زیرا اتاق‌های کمتری برای گرم کردن و مصرف برق دارید.

اگر شما هم دفتر کار کوچک دارید و قدرت اجرای تغییرات معماری با هزینه بالا را ندارید پارتیشن اداری یک راه حل کم هزینه و بسیار مدرن برای مشکل شما است برای اینکه بیشتر با کاربرد پارتیشن اداری در دفاتر کاری کوچک، آشنا شوید با دیکا آسیا در این مقاله همراه باشید.تماس با ما

 • آدرس کارخانه:
  خاوران - شهرک صنعتی خاوران - سایت درودگران - بلوط 7 - پلاک 522
  آدرس دفتر مرکزی:
  تهران - میدان هروی - خیابان وفامنش - خیابان آزادی - پلاک 46 - طبقه 4 - واحد 7
 • روابط عمومی:
  22972918 | 22971604 | 22985461
 • پست الکترونیک:
  Contact@DikaAsia.Com
 • دور نگار: 22985461 (داخلی0)
 • فارسی

خبرنامه

با عضویت در خبر نامه ایمیلی از جدید اتفاقات و خدمات و محصولات با خبر شوید

لطفا صبر کنید
دیکا همیشه کنار شماست
02122985461 | 02122971604