شهریور /06 /1398

پارتیشن بندی اداری با پارتیشن فریم لس شیشه ای

تاثیر پارتیشن فریم لس در نورپردازی بهتر محیط

شواهد نشان می‌‌‌دهد که شیشه یکی از مهم‌ترین مصالح ساختمانی امروزی است. در معماری امروزی شیشه‌‌ها به عنوان مصالح ساختمانی، دیگر محدود به نمای بیرونی آسمان خراش‌ها نیستند، بلکه مسیری را در قلب ساختمان‌های تجاری و اداری باز کرده‌اند. بر هیچ کس پوشیده نیست که دفاترکاری تاریک و کسل کننده، سرانجام در حال محو شدن در تاریخ هستند.
در دنیای امروزی، فضا‌های اداری کاملاً روشن، در دسترس  و سازگار با محیط زیست، راه را برای آینده‌ای سالم‌تر و پربازده‌تر برای مشاغل بزرگ و کوچک باز کرده است.


پارتیشن بندی اداری با پارتیشن فریم لس شیشه ای

تا همین اواخر بیشتر نور ورودی به ساختمان‌‌های اداری، توسط فضا‌هایی که قسمت بیرونی ساختمان را در برگرفته بودند به دام می‌‌‌افتاد. ظهور پارتیشن‌ بندی اداری فریم‌لس شیشه‌ای باعث ایجاد دیوار‌های مات شیشه‌ای شده است که باعث شده تا نور خورشید به تمام مناطق فضای مورد نظر نفوذ کند و نیاز به نور مصنوعی گران و بیهوده را به حداقل برساند.
پارتیشن فریم‌لس شیشه‌ای مدولار مزایای دیگری نیز دارد. مطالعات نشان داده‌اند نور طبیعی که آن‌ها به فضای اداری می‌‌‌بخشند، برای سلامتی کلی کارمندان مفید است و منجر به بهره‌وری بالاتر، کیفیت بهتر خواب و حتی در برخی موارد، کیفیت بهتر زندگی می‌‌‌شود.
علاوه بر این، تمیز کردن آن‌ها، مقاومت در برابر صدمات مکانیکی و همچنین ایجاد عایق صوتی و حرارتی با آن‌ها بسیار آسان است. پارتیشن فریم‌لس شیشه‌ای محدود به فضای اداری نیست. امروزه شما می‌‌‌‌توانید پارتیشن بندی اداری را در شلوغ‌ترین ترمینال‌های فرودگاهی جهان، قسمت تقسیم فضا در مراکز همایش، ایجاد مناطق نمایش موقت در مراکز خرید و آزمایشگاه ‌ها و مراکز تحقیقاتی در سراسر جهان پیدا کنید.
دلیل سرعت زیاد رواج یافتن پارتیشن‌‌های شیشه‌ای و استفاده از پارتیشن بندی اداری این است که امکان بهره‌وری بالا از نور طبیعی با استفاده از آن‌ها امکان‌پذیر شده و همچنین هزینه کمتری نسبت به روش‌های دیگر معماری مکان‌های اداری و تجاری داشته و بسیار مدرن و زیبا هستند.

پارتیشن بندی اداریتا همین اواخر بیشتر نور ورودی به ساختمان‌‌های اداری، توسط فضا‌هایی که قسمت بیرونی ساختمان را در برگرفته بودند به دام می‌‌‌افتاد. ظهور پارتیشن بندی اداری فریم لس شیشه‌ای باعث ایجاد دیوار‌های مات شیشه‌ای شده است که باعث شده تا نور خورشید به تمام مناطق فضای مورد نظر نفوذ کند و نیاز به نور مصنوعی گران و بیهوده را به حداقل برساند.تماس با ما

 • آدرس کارخانه:
  خاوران - شهرک صنعتی خاوران - سایت درودگران - بلوط 7 - پلاک 522
  آدرس دفتر مرکزی:
  تهران - میدان هروی - خیابان وفامنش - خیابان آزادی - پلاک 46 - طبقه 4 - واحد 7
 • روابط عمومی:
  22972918 | 22971604 | 22985461
 • پست الکترونیک:
  Contact@DikaAsia.Com
 • دور نگار: 22985461 (داخلی0)
 • فارسی

خبرنامه

با عضویت در خبر نامه ایمیلی از جدید اتفاقات و خدمات و محصولات با خبر شوید

لطفا صبر کنید
دیکا همیشه کنار شماست
02122985461 | 02122971604