شهریور /06 /1398

پارتیشن تک جداره، به صرفه برای فضای اداری بزرگ

اگر دفتر کاری که برای شرکت خود اجاره یا خریداری نموده‌اید بزرگ است و باید اتاق‌های متعددی را از داخل آن برای کارمندانتان بسازید و نگران هزینه‌های آن هستید با دیکا همراه باشید تا راه حلی ساده و کم هزینه را برایتان معرفی کنیم.
راه حل پیشنهادی ما، پارتیشن تک جداره است. با وجود اینکه استفاده از هر نوع پارتیشنی برای تفکیک فضاهای اداری بزرگ بسیار به صرفه و کم هزینه‌تر از دیوارسازی آجری است، پارتیشن تک جداره ارزان‌ترین نوع پارتیشن بندی اداری محسوب می‌‌شود که با مواد مختلف از جمله: ام دی اف، آلومینیوم و شیشه ساخته می‌شود.
این نوع پارتیشن به دلیل ضخامت کم ورقه‌های آن بسیار سبک بوده و در ارتفاعات مختلفی قابل اجرا است و شما می‌توانید دفتر کاری خود را به طرح دلخواه خود تقسیم بندی کنید.
پارتیشن تک جداره با اینکه عایق صوت نیست اما این امکان را به شما می‌دهد تا با تقسیم فضا، از مناطق به طور مؤثر استفاده کنید، همچنین به نور طبیعی اجازه می‌دهد تا فضایی روشن و مطبوع ایجاد کند.
اگر شما نگران حریم خصوصی کارمندان تان هستید بهتر است از پارتیشن تک جداره آلومینیومی‌ یا ام دی اف استفاده کنید.
البته امکان استفاده از پارتیشن تک جداره با شیشه‌های مات نیز وجود دارد، که تا حد زیادی حریم خصوصی را حفظ خواهد کرد و طراحی مدرن و شیکی به دفتر کاری شما خواهد بخشید.
شما می‌توانید لوگو شرکت تان یا هر پیام و طرحی که دلخواه تان است، روی این نوع پارتیشن ابزار بزنید و به زیبایی فضای اداری بزرگ خود بیافزایید. یا حتی می‌توانید با ایجاد شلف روی سطوح پارتیشن‌های ام دی اف، فضای دکوراتیو ایجاد کنید.
همانطور که ملاحظه کردید پارتیشن تک جداره یک راه حل بسیار مناسب و کم هزینه برای تفکیک فضای اداری بزرگ است و می‌تواند پاسخگوی نیاز شما باشد.

با وجود اینکه استفاده از هر نوع پارتیشنی برای تفکیک فضای اداری بزرگ بسیار به صرفه و کم هزینه تر از دیوارسازی آجری است، پارتیشن تک جداره ارزان ترین نوع پارتیشن بندی اداری محسوب می شود که با مواد مختلف از جمله: ام دی اف، آلومینیوم و شیشه ساخته می‌شود.تماس با ما

 • آدرس کارخانه:
  خاوران - شهرک صنعتی خاوران - سایت درودگران - بلوط 7 - پلاک 522
  آدرس دفتر مرکزی:
  تهران - میدان هروی - خیابان وفامنش - خیابان آزادی - پلاک 46 - طبقه 4 - واحد 7
 • روابط عمومی:
  22972918 | 22971604 | 22985461
 • پست الکترونیک:
  Contact@DikaAsia.Com
 • دور نگار: 22985461 (داخلی0)
 • فارسی

خبرنامه

با عضویت در خبر نامه ایمیلی از جدید اتفاقات و خدمات و محصولات با خبر شوید

لطفا صبر کنید
دیکا همیشه کنار شماست
02122985461 | 02122971604