خرداد /03 /1398

پارتیشن شیشه ای اداری

برای انتخاب مدل، نوع متریال، ویژگی های خاص، رنگ بندی و دیگر موارد می توانید از کارشناسان دیکا آسیا مشاوره بگیرید. شرکت دیکا آسیا به دلیل اینکه خود طراح و تولید کننده پارتیشن شیشه ای اداری نیز هست، هزینه های کاری کم شده و هزینه ای که مشتری پرداخت می کند در مقایسه با دیگر شرکت ها کمتر هست، هرچند لازم به ذکر است که سفارش دیگر شرکت ها برای طراحی و تولید پارتیشن به شرکت دیکا آسیا داده می شود.

از کاربردهای اصلی پارتیشن شیشه ای اداری در مطالب آینده بیشتر خواهیم گفت.

پارتیشن اداری یکی از المان های مورد استفاده در طراحی های اداری، بخصوص طراحی های مدرن امروزی ست. با توجه به استاندارد های جهانی، امروزه سعی خواهد شد، برای کارکنان ادارات و شرکت ها محیطی همراه با آرامش فراهم شود.  با توجه به اینکه یکی از پیشنهادات ما برای طرح و دکوراسیون های اداری استفاده از پارتیشن شیشه ای اداری ست، در ادامه با این پارتیشن بیشتر آشنا خواهیم شد.جداسازی فضای داخلی از جمله کارائی اصلی پارتیشن های اداری محسوب می شود. پارتیشن شیشه ای اداری به نظم دهی و زیباسازی فضا کمک شایانی می کند و به دلیل ایجاد فضایی خصوصی برای کارمندان، فضایی آرام و دور از سر و صدا بوجود می آورد و این خود به کارکنان شرکت شما، تمرکز بیشتر ارائه می کند که نتیجه ی این تمرکز، افزایش کاربری و راندمان کاری خواهد شد. اینکه هر شخص تا حد امکان اتاق کاری خود را داشته باشد، باعث احساس مسئولیت برای وی خواهد شد و برای نظم داشتن و مرتب بودن محل کار و اسناد خود، تلاش می کند.

از مزایای پارتیشن شیشه ای اداری، می توان به طرح و رنگ های متنوع آن اشاره نمود که به رنگ بندی فضا و دکوراسیون شما کمک می کند و دلیل دیگری بر زیبایی پارتیشن های اداری ست. پارتیشن های اداری ویژگی های بسیاری دارند که نگرانی های شما را برای مسائل گوناگون از جمله قابلیت جابجایی پارتیشن، متریال (آلومینیوم، MDF، شیشه ای یا..) استفاده شده در آن و ... رفع می کند.

تماس با ما

 • آدرس کارخانه:
  خاوران - شهرک صنعتی خاوران - سایت درودگران - بلوط 7 - پلاک 522
  آدرس دفتر مرکزی:
  تهران - میدان هروی - خیابان وفامنش - خیابان آزادی - پلاک 46 - طبقه 4 - واحد 7
 • روابط عمومی:
  22972918 | 22971604 | 22985461
 • پست الکترونیک:
  Contact@DikaAsia.Com
 • دور نگار: 22985461 (داخلی0)
 • فارسی

خبرنامه

با عضویت در خبر نامه ایمیلی از جدید اتفاقات و خدمات و محصولات با خبر شوید

لطفا صبر کنید
دیکا همیشه کنار شماست
02122985461 | 02122971604