مهر /07 /1398

چگونه با پارتیشن بندی آپارتمان کوچک مان را کاربردی‌تر کنیم؟

طراحی داخلی آپارتمان‌های کوچک می‌‌تواند مشکل باشند. چرا که شما فضای زیادی برای کار کردن روی آن ندارید، بنابراین کمک گرفتن از خلاقیت بسیار مهم است. ممکن است آپارتمان شما اتاق خواب جداگانه‌ای نداشته باشد. آشپزخانه شما نیز به احتمال زیاد بخشی از محل زندگی شماست و همین امر باعث می‌‌شود که هنگام حضور مهمان، نیاز داشته باشید تا بخشی از منزل خود را از دید مخفی کنید. کاری که می‌‌توانید انجام دهید، ایجاد پارتیشن بندی آپارتمان است.
پارتیشن بندی یکی از راه‌های ایجاد مناطق مختلف است، شما می‌توانید برای تعریف محل خواب، قسمت نشیمن، محل کارتان در منزل و اتاق غذاخوری، دیوارهای موقت با پارتیشن بسازید. می‌توان از پارتیشن بندی آپارتمان برای ایجاد فضای کافی بهره برد. برای جدا کردن ورودی آپارتمان، ورودی اتاق‌ها، ورودی سرویس بهداشتی یا جدا کردن قسمت نشیمن از قسمت پذیرایی استفاده کرد یا می‌توان برای دکور داخلی و زیباسازی از آن‌ها بهره گرفت.
شما می‌توانید با ایده گرفتن از تکنیک‌های معماری داخلی خانه‌های چینی، پارتیشن‌های خود را ایجاد کنید. آنها را تزئین کنید یا متناسب با نیاز خود حرکت دهید. این تکنیک در آپارتمان‌های اجاره‌ای که نمی‌‌توانید تغییرات ساختاری در آن‌ها ایجاد کنید، ایده آل است.
یکی دیگر از ویژگی‌های عالی پارتیشن بندی این است که با توجه به جنس پارتیشنی که استفاده می‌کنید،‌ می‌توانید طرح‌ها یا شلف‌های دکوراتیو روی آن ایجاد کرده و به دکوراسیون آپارتمان کوچکتان بافزایید.
از پارتیشن‌هایی با جنس آلومینیومی ‌‌یا شیشه ای، برای جدا کردن قسمت‌های مختلف سرویس بهداشتی نیز می‌توانید استفاده کنید. این نوع پارتیشن‌ها بدلیل جنس مقاوم و بادوام در برابر آب و پوسیدگی برای استفاده در سرویس بهداشتی بسیار مناسب هستند.

می‌توان از پارتیشن بندی آپارتمان برای ایجاد فضای کافی بهره برد. برای جدا کردن ورودی آپارتمان، ورودی اتاق‌ها، ورودی سرویس بهداشتی یا جدا کردن قسمت نشیمن از قسمت پذیرایی استفاده کرد یا می‌توان برای دکور داخلی و زیباسازی از آن‌ها بهره گرفت.تماس با ما

 • آدرس کارخانه:
  خاوران - شهرک صنعتی خاوران - سایت درودگران - بلوط 7 - پلاک 522
  آدرس دفتر مرکزی:
  تهران - میدان هروی - خیابان وفامنش - خیابان آزادی - پلاک 46 - طبقه 4 - واحد 7
 • روابط عمومی:
  22972918 | 22971604 | 22985461
 • پست الکترونیک:
  Contact@DikaAsia.Com
 • دور نگار: 22985461 (داخلی0)
 • فارسی

خبرنامه

با عضویت در خبر نامه ایمیلی از جدید اتفاقات و خدمات و محصولات با خبر شوید

لطفا صبر کنید
دیکا همیشه کنار شماست
02122985461 | 02122971604